Koš prádelní - bambusový, s víkem, šedý
Kód: ARDB2000 GREY ARDB2000 NAT Zvolte variantuDetailní popis produktu
Prádelní koš z bambusu v šedém odstínu nabízí praktické a estetické řešení pro ukládání prádla. Jeho pevné bambusové lamely jsou uspořádány do vertikálního vzoru, který dodává koši přirozený vzhled a zároveň zajišťuje dostatečnou pevnost. Koš je vybaven víkem, které pomáhá udržet obsah skrytý a chráněný před prachem. Pro snadnou manipulaci slouží pevné provedení s dvěma bočními úchyty z pevného lana. Díky svému rozměru a materiálu je vhodný do koupelen i ložnic, kde se snadno udržuje a přispívá k uklizenému prostoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prádelníky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Skupina zboží: | Koš na prádlo |
| Barva: | Šedá |
| Šířka: | 52 cm |
| Hloubka: | 32 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Hmotnost - netto (kg): | 2.6 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 2.767 kg |
| Materiál: | Bambus |
| Materiál výplně: | Polyester 78%, Bavlna 16%, Viskóza 6% |
| Počet kusů v kartonu: | 6 |
| Počet kusů v boxu: | 1 |
| Sezóna: | Celorok |
| Pokyny k údržbě: | Praní na 30°C |
| Sušička: | Ne |
| Rozměr balení (cm): | 40x5,5x60,5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




