Protiskluzová rohožka Welcome 103796 Anthracite Creme - na ven i na doma
Kód: MK71881Detailní popis produktu
Rohožky z řady Printy od německého výrobce Hanse Home byly vyrobeny ze 100% polyamidového vlákna. Toto vlákno je známé pro svou pevnost a odolnost, což je u každodenně používaných rohožek více než důležité. Vybrat si můžete hned z několika motivů a barev, od Vánoční tématiky až po jednoduchý styl s nápisy. Tyto rohožky se perou ručně na 30°C.Hanse Home
Hanse Home je mladá společnost, založená roku 2008 v německém Pinnenbergu. Jedná se o výrobce, který se nebojí určovat trendy a přivádět na evropský trh zcela novou koncepci koberců. Osobně jsme se s mladým majitelem scházeli na veletrhu v Hannoveru a získali jsme unikátní příležitost nabídnout vám produkty této společnosti v České republice a na Slovensku. Koberce společnosti Hanse Home nabízí bezkonkurenčně výhodný poměr cena/kvalita, protože právě v té se rovnají špičkám v oboru.
Webové stránky Hanse Home. Zobrazit koberce Hanse Home.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohože a předložky venkovní |
|---|---|
| EAN: | 4260628022068 |
| Barva: | Šedá |
| Celková výška: | 6,5 mm |
| Výška vlasu v mm: | 5 mm |
| Celková váha: | 2200 g/m2 |
| Materiál: | Syntetický - umělý (vegan) |
| Specifikace materiálu: | Polyamid |
| Typ vlasu: | Střižený - komfortní |
| Certifikáty, udržitelnost: | Neobsahuje ftaláty, Absence těžkých kovů |
| Podklad: | Guma (gel - protiskluzový) |
| Využití: | Venkovní i vnitřní |
| Speciální vlastnosti: | Pratelný, Protiskluzový, Kompatibilní s robotickým vysavačem, Antistatický |
| Další vlastnosti: | Snadná údržba |
| Určení dle místnosti: | Chodba / Předsíň |
| Země původu: | Německo |
| Třásně: | Ne |
| Způsob výroby: | Strojně dělaný |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ produktu: | Rohož / předložka |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




