Běhoun - barevné vánoční stromky, 100% polyester, 40 x 150 cm
Kód: ARUBR1105Detailní popis produktu
Tento vánoční běhoun s motivem stromků na bílém pozadí přinese kouzlo svátků na váš stůl. Vyrobený ze 100% polyesteru, je odolný a snadno se udržuje. S rozměry 40 x 150 cm je ideální pro střední a menší stoly, vytvářejíc útulnou a slavnostní atmosféru v místnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957647520 |
| Barva: | Vícebarevná |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 150 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Materiál: | Polyester 100% |
| Sezóna: | Vánoce |
| Hmotnost (g): | 200 g |
| Pokyny k údržbě: | Praní na 30°C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




