Bonusový program podmínky

PRAVIDLA VĚRNOSTNÍHO KLUBU ESHOPU NABYTEKMIGRO.CZ

Výhody a nabídky Věrnostního klubu se vztahují pouze na nákupy v internetovém obchodě nabytekmigro.cz ( tato akce neplatí pro kamenný prodej)


Úvod

  1. Speciální program pro věrné zákazníky věrnostního klubu (Klub NABYTEKMIGRO.CZ) je organizován a spravován společností Nábytek Migro, Pavel Rudolf  IČ: 10243101 se sídlem Nové Dvory 125, Nové Dvory u Kutné Hory 285 31
    Program je určen pro zákazníky věrnostního systému, kteří v internetovém obchodě nabytekmigro.cz na území České republiky nakoupili zboží.
  2. Cílem Věrnostního programu je odměňovat zákazníky nabytekmigro.cz, kteří jsou účastníky věrnostního systému a poděkovat jim za jejich věrnost a důvěru poskytnutím cenového zvýhodnění produktů Nábytku Migro(platí pouze pro eshop) , při splnění níže uvedených podmínek.
  3. Níže uvedené všeobecné podmínky Věrnostního systému stanovují práva a závazky jeho účastníků. Tato pravidla vstupují v platnost dnem jejich zveřejnění na internetových stránkách www.nabytekmigro.cz.

Všeobecné podmínky Věrnostního/bonusového klubu

Definice:

1 „Klub NABYTKMIGRO" je věrnostní systém organizován a spravován společností společností Nábytek Migro, Pavel Rudolf  IČ: 10243101 se sídlem Nové Dvory 125, Nové Dvory u Kutné Hory 285 31, který umožňuje získat účastníkům věrnostního systému speciální odměnu/slevu na základě počtu nasbíraných věrnostních bodů/grošů.

2 „Zákaznický účet" je účet registrovaného zákazníka věrnostního systému. Obsahuje informaci o počtu nasbíraných věrnostních bodů/grošů.

3 „Věrnostní bod – „GROŠ" – reprezentuje hodnotu získanou za nákup produktů na Nábytku MIgro účastníkem věrnostního programu.

4 „Internetový obchod nabytekmigro.cz" - prodejní místo bytového nábytku a doplňku pro domácnost. Toto zboží je dostupné  na internetových stránkách www.nabytekmigro.cz.

5 „Účastník věrnostního systému NABYTEKMIGRO" – je registrovaný zákazník do věrnostního klubu , který dal souhlas se svou registrací do Věrnostního programu dle stanovených podmínek. Souhlas je udělen elektronicky při registraci v internetovém obchodě nabytekmigro.

1 Podstata Věrnostního/bonusového programu

1.1 V rámci věrnostního programu sbírá Účastník věrnostního systému věrnostní body - GROŠE na svůj zákaznický účet za jím realizované nákupy  produktů v internetovém obchodě nabytekmigro.cz.

1.2 Účastník věrnostního programu je identifikován – spojen se svým zákaznickým účtem pomocí emailové adresy a hesla.

1.3 Výměnou za nasbírané věrnostní body může Účastník věrnostního systému získat cenově zvýhodněné produkty na eshopu www.nabytekmigro.cz  dle zde definovaných pravidel.

1.4 Výhody vyplývající z Věrnostního systému ani nasbírané věrnostní body nelze postoupit či prodat jinému Účastníkovi věrnostního systému.

1.5 Nasbírané věrnostní body nelze směnit za peněžní hotovost.

2 Účast ve Věrnostním/bonusovém programu

2.1 Účastníkem věrnostního systému se může stát jakákoliv plnoletá osoba, která uvede svou korespondenční adresu na území České republiky. Osoby mladší 18 let se mohou Věrnostního systému účastnit pouze s písemným souhlasem zákonného zástupce.

2.2 Účast ve Věrnostním systému je osobní a nepřenosná.

2.3 Každý Účastník věrnostního systému může sbírat věrnostní body pouze na jeden zákaznický účet.

2.4 Aby mohl být zájemce zařazen do Věrnostního klubu NABYTEKMIGRO, musí vyplnit a potvrdit registrační formulář, který je k dispozici v internetovém obchodě na adrese: https://www.nabytekmigro.cz/registrace/  v elektronické podobě. Vyplňované údaje musí být kompletní a pravdivé.

2.5 Nábytek Migro (Pavel Rudolf) si vyhrazuje právo nezaregistrovat do databáze zájemce, kteří předložili formuláře, ve kterých jsou údaje neúplné.

3 Systém sbírání věrnostních bodů na Věrnostní účet Účastníka věrnostního/bonusového programu:

3.1 Nábytek Migro. se zavazuje účastníkovi věrnostního systému přiznat věrnostní body za nákup výrobků v internetovém obchodě nabytekmigro.cz .

3.2 Počet přiznaných věrnostních bodů odpovídá výši hodnoty nákupu provedeného v korunách českých (Kč). Za každých utracených 40,- Kč náleží účastníkovi věrnostního programu 1 věrnostní bod - GROŠ.

3.3 Nábytek Migro. si vyhrazuje právo změnit systém přidělování bodů.

3.4 Po uskutečnění nákupu v internetovém obchodě nabytekmigro.cz budou Účastníkovi věrnostního systému na jeho zákaznický účet(po převzetí zboží ) připsán odpovídací počet bodů

3.5 V případě nepřihlášení k zákaznickému účtu při nákupu v internetovém obchodě nabytekmigro. si Nábytek Migro (Pavel Rudolf). vyhrazuje právo nekompenzovat věrnostní body a účastník věrnostního programu přichází o věrnostní body, které mohl získat za tento nákup ( zákazník musí být vždy přihlášen ke svému účtu, aby se mu body mohly přičíst do účtu)

3.6 V případě zakoupení dárkového voucheru budou věrnostní body přičteny tomu, kdo dárkový voucher zakoupí, a nikoli tomu, kdo voucher použije k úhradě za zboží.

3.7 Pro uplatnění bodů je potřebná minimální výše objednávky 3 500,- s DPH ( bez započítání dopravy). V případě , že bude hodnota objednávky nižší 3 500,-  v košíku (3 krok) je zákazník upozorněn na  skutečnost, že věrnostní body nemůže uplatnit

4 Směna a platnost věrnostních bodů za slevu na zboží:

4.1 Směna věrnostních bodů může proběhnout pouze během nákupu výrobků pouze na eshopu nabytekmigro.cz.

Směna věrnostních bodů za cenové zvýhodnění produktů Nábytek Migro. probíhá následujícím způsobem:

1 GROŠ – sleva 1 Kč na jakýkoliv výrobek od výše částky 3 500,- na eshopu nabytekmigro.cz (viz podmínky uplatnění)

4.2 Platnost Grošů je 6 měsíců od data připsání na účet zákazníka. Pokud v této lhůtě nestihnete Groše uuplatnit, propadávají

4.3 Nasbírané věrnostní body nemohou být v žádném případě směněny za hotovost ani převedeny na jinou osobu.

4.4 Účastník věrnostního systému může být kdykoliv na vlastní žádost vyřazen z databáze. V tomto případě zákazník kontaktuje call centrum(800 524 524) či svou žádost na výmaz odešle na e-mailovou adresu: migro@migro.cz. Nábytek Migro si vyhrazuje lhůtu 30 dní ode dne obdržení žádosti k výmazu na tuto operaci.

4.5 Nábytek Migro si vyhrazuje právo nepřiznat, nebo zpětně odebrat věrnostní body Účastníkům, kteří porušují pravidla stanovená v těchto Všeobecných podmínkách a nenapraví takové porušení ani v přiměřené lhůtě po upozornění ze strany Nábytek Migro. V případě opakovaného porušení Všeobecných podmínek může Nábytek Migro  přistoupit ke zrušení Věrnostního účtu. V takovém případě se neuplatní pravidla stanovená v čl. 4.3.

5 Ukončení nebo přerušení věrnostního systému

5.1 Nábytek Migro. si vyhrazuje právo kdykoliv ukončit nebo přerušit Věrnostní systém.

6 Ochrana osobních dat

6.1 Účastník věrnostního systému potvrzuje, že se seznámil, a že souhlasí se Zásadami ochrany osobních údajů.

 

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX

Dobrý den, Jedná se o toto ? !-- Smartsupp Live Chat script -->