Hyacint - umělá kytice, 7 květů, modrá barva
Kód: ARUKC604 BLUEDetailní popis produktu
Umělá kytice modrých hyacintů se sedmi květy působí jemně a romanticky. Oživí jarní výzdobu, zútulní interiér a potěší i jako trvalá dekorace bez starostí. Krásně vypadá samostatně i v kombinaci s dalšími květinami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957699147 |
| Druh rostliny: | Hyacint |
| Barva: | Modrá |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Výška: | 58 cm |
| Materiál: | Textil |
| Počet kusů v kartonu: | 48 |
| Počet kusů v boxu: | 8 |
| Sezóna: | Jaro |
| Hmotnost (g): | 160 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




