Lýkovec - umělá řezaná květina, bílá
Kód: ARKUL0019 WTDetailní popis produktu
Umělý bílý lýkovec v podobě elegantní řezané květiny, přináší svěží vzhled do každého prostoru. Díky svým jemným květům je ideální pro vytváření přírodně laděných aranží. Je trvanlivý a nikdy nezvadne, což z něj činí skvělou volbu pro dlouhodobé dekorace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957653477 |
| Druh rostliny: | Ostatní |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 20 cm |
| Hloubka: | 25 cm |
| Výška: | 72 cm |
| Materiál: | Plast |
| Sezóna: | Jaro |
| Alternativní sezóna: | Celorok |
| Hmotnost (g): | 44 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




