Stojan na květiny - kov, dřevěná deska, cena za sadu 2 ks
Kód: ARFA23-027Detailní popis produktu
Kovový stojan s černými rámy a dřevěnou deskou v přírodní barvě bude skvělým základem pro vystavení vašich oblíbených květin. Jedná se o sadu 2 odlišně velkých kusů. Dokonale tak využijete váš prostor a nádherně vynikne krása rostlin na vyvýšeném místě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957691141 |
| Barva: | Přírodní |
| Šířka: | 35 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Výška: | 55 cm |
| Hmotnost - netto (kg): | 4.1 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 4.8 kg |
| Materiál: | Kov |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Sezóna: | Celorok |
| Druh: | Stojan |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




