Hodiny nástěnné - pr. 60 cm, kov a dřevo, motiv koně v lese
Kód: ARHW4021Detailní popis produktu
Nástěnné hodiny o průměru 60 cm kombinují černý kovový rám s dřevěným pozadím, na kterém je vyobrazen motiv koně v lese. Čistý design s výraznými bílými číslicemi zajišťuje dobrou čitelnost času. Hodiny vnášejí do interiéru přírodní atmosféru a díky kvalitnímu kovovému provedení jsou navrženy pro dlouhou životnost. Jsou vhodné pro zavěšení v obývacím pokoji, pracovně nebo chodbě, kde doplní rustikální i moderní styl. Precizní ručičky a tichý chod zajišťují spolehlivý a nerušící provoz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hodiny |
|---|---|
| EAN: | 8591957779504 |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 4 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Hmotnost - netto (kg): | 1.8 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 2.5 kg |
| Materiál: | Kov |
| Počet kusů v kartonu: | 4 |
| Počet kusů v boxu: | 1 |
| Sezóna: | Celorok |
| Počet baterií: | 1 |
| Typ baterie: | AA |
| Rozměr balení (cm): | 61 x 5,5 x 61 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




