Jídelní set 1+2, rozměr stolu 70x70x76 cm, MDF, kov, divoký dub, černá
Kód: ARAUT-O2121 OAKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tento jídelní set značky Autronic je ideální volbou pro menší prostory. Set obsahuje čtvercový stůl a dvě židle, které se svým industriálním designem dokonale hodí do moderních interiérů. Deska stolu i sedáky jsou vyrobeny z odolného MDF s dekorem divokého dubu. Černé kovové nohy dodávají sestavě stabilitu a moderní kontrast. Tento set je ideální pro dvě osoby a je vhodný zejména do menších jídelen nebo kuchyní. Montáž je snadná a rychlá, ideální řešení pro moderní bydlení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | JÍDELNA |
|---|---|
| EAN: | 8591957616755 |
| Rozteč nohou: | 56 cm |
| Rozteč nohou 2: | 56 cm |
| Skupina zboží: | Jídelní set s 2 židlemi |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Šířka sedu: | 38.5 cm |
| Hloubka sedu (cm): | 39.5 cm |
| Výška sedu (cm): | 45.5 cm |
| Hmotnost - netto (kg): | 17.5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 18 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1.5 cm |
| Šířka stolu (cm): | 70 cm |
| Hloubka stolu (cm): | 70 cm |
| Výška stolu (cm): | 75.5 cm |
| Šířka židle (cm): | 38.5 cm |
| Hloubka židle (cm): | 45 cm |
| Výška židle (cm): | 84 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 2,5 x 2,5 / 2 x 2 |
| Světlá výška (cm): | 64 |
| Materiál: | MDF |
| Materiál nohou: | Kov |
| Materiál desky: | MDF |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Tvar desky: | Čtvercový |
| Rozklad: | ne |
| Demontované: | Ano |
| Dekor desky: | Divoký dub |
| Barva nohou: | Černá |
| Barva nohou židle: | Černá |
| Barva nohou stolu: | Černá |
| Styl: | Industriální |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Karton1: | 107x72x9 |
| Počet míst k sezení: | 2 |
| Highlight 1: | Stabilní kovová podnož |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




