Jídelní set 1+4, rozměr stolu 110x70x76 cm, MDF, kov, divoký dub, černá
Kód: ARAUT-O2155 OAKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Jídelní set od značky Autronic v industriálním stylu je ideální volbou pro moderní interiéry. Sestava obsahuje stůl a čtyři židle s černými kovovými nohami, které vytvářejí zajímavý kontrast s deskami v dekoru divokého dubu. Stůl i židle jsou vyrobeny z kvalitního MDF, které zaručuje vysokou odolnost a stabilitu. Tento set je navržen pro pohodlné stolování čtyř osob a perfektně se hodí do jídelny. Díky svému minimalistickému designu a přírodním tónům snadno zapadne do každého moderního domova.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | JÍDELNA |
|---|---|
| EAN: | 8591957616748 |
| Rozteč nohou: | 91.5 cm |
| Rozteč nohou 2: | 56 cm |
| Skupina zboží: | Jídelní set s 4 židlemi |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka: | 110 cm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Šířka sedu: | 38.5 cm |
| Hloubka sedu (cm): | 39.5 cm |
| Výška sedu (cm): | 45 cm |
| Hmotnost - netto (kg): | 28 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 29 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1.5 cm |
| Šířka stolu (cm): | 110 cm |
| Hloubka stolu (cm): | 70 cm |
| Výška stolu (cm): | 76 cm |
| Šířka židle (cm): | 38.5 cm |
| Hloubka židle (cm): | 45 cm |
| Výška židle (cm): | 84 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 2,5 x 2,5 / 2 x 2 |
| Světlá výška (cm): | 63.5 |
| Materiál: | MDF |
| Materiál nohou: | Kov |
| Materiál desky: | MDF |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Tvar desky: | Obdélníkový |
| Rozklad: | ne |
| Demontované: | Ano |
| Dekor desky: | Divoký dub |
| Barva nohou: | Černá |
| Styl: | Industriální |
| Nosnost židle (kg): | 120 kg |
| Nosnost stolu (kg): | 60 kg |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Karton1: | 115,5x72x12 |
| Počet míst k sezení: | 4 |
| Highlight 1: | Stabilní kovová podnož |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




