Jídelní židle Bosberg X D - grandson
Kód: FAL1303011605Související produkty
Detailní popis produktu
Jídelní židle Bosberg X D je vyrobena z kvalitního bukového masivu, který vyniká svou pevností, stabilitou a dlouhou životností. Dřevo je mořeno do vybraného odstínu podle vašeho přání, díky čemuž snadno sladíte židli s interiérem Vaší jídelny.
Povrchová úprava je provedena ekologickými materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí i zdraví. Díky preciznímu zpracování a kvalitním materiálům je židle pevná, stabilní a připravená sloužit po mnoho let.
Tuto židli nabízíme v několika odstínech moření. Dodávána je již smontovaná, takže ji můžete ihned používat bez nutnosti další montáže. Úvodní fotografie je ilustrační – skutečný odstín dekoru dřeva odpovídá vzorku na doplňkové fotografii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 8 kg |
| Hmotnost: | 8 kg |
| Výška: | 94 |
| Šířka: | 43 |
| Hloubka: | 40 |
| Základní barva: | grandson |
| Výška sedu: | 45 |
| Hloubka sedu: | 40 |
| Šířka sedáku: | 43 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




