Kusový koberec Indulgence Velvet Carved Grey/Black
Kód: MK179933Detailní popis produktu
Moderní koberce INDULGENCE od značky Flair Rugs si oblíbí především vaše chodidla. Vyrábí se totiž z hebkého recyklovaného polyesteru, což je měkký a komfortní materiál. Příjemný došlap podporuje i kombinace kratšího huňatějšího a vyššího lesklého vlasu, který dosahuje až 40 mm. Koberce mohou pouštět vlas, což je zcela přirozené. Uvolněné nitky nevytahujte, ale zastřihněte je nůžkami. Rubová strana je tvořena směsí juty a bavlny a koberce jsou ze všech stran obšité. Co se údržby týče, můžete je jednoduše vysávat, avšak bez použití rotačního kartáče, který by mohl poškodit vlas.Flair Rugs
Flair Rugs dodává koberce navržené ve Velké Británii po celém světě. Nemalá část portfolia jsou i prémiové, ručně tkané koberce původem z Indie. Firma dosáhla několika úžasných ocenění, jako Domácí produkt roku, Nejlepší koberec, Nejlepší globální koberec, Nejlepší moderní koberec a nejlepší dodavatel koberců za posledních 6 let. Flair Rugs zaručuje kvalitu a skvělý design.
Katalog Flair v PDF (vše možné objednat)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní kusové koberce |
|---|---|
| EAN: | 5031193757995 |
| Barva: | Černá |
| Celková výška: | 42 mm |
| Výška vlasu v mm: | 40 mm |
| Celková váha: | 2400 g/m2 |
| Materiál: | Syntetický - umělý (vegan) |
| Typ vlasu: | Shaggy - vysoký, měkký |
| Specifikace materiálu: | Recyklovaný polyester |
| Podklad: | Juta |
| Využití: | Vnitřní |
| Speciální vlastnosti: | Extra jemný, Antistatický, Výborná tepelná a zvuková izolace, Ručně vyřezávaný, Vhodný pro podlahové topení |
| Certifikáty, udržitelnost: | Neobsahuje ftaláty, Absence těžkých kovů |
| Země původu: | Turecko |
| Styl: | Moderní |
| Další vlastnosti: | 3D efekt, Měkký - příjemný na dotyk |
| Lemování, obšití: | Po celém obvodu |
| Určení dle místnosti: | Obývací pokoj, Ložnice |
| Třásně: | Ne |
| Způsob výroby: | Strojně dělaný |
| Možnost vzorků: | Vzorek k poslání zdarma |
| Typ produktu: | Kusový koberec |
| Tvar: | Obdélník |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




