Běhoun Anu Runner Rust/Multi
Kód: MK104701Detailní popis produktu
Kusové koberce Anu jsou překrásné měkoučké koberce, které byli vyrobené z kvalitního 100% vlny. Koberce jsou vyrobené ruční prací a jsou velice příjemné a pohodlné a své využití naleznou zejména v obývacích pokojích.Flair Rugs
Flair Rugs dodává koberce navržené ve Velké Británii po celém světě. Nemalá část portfolia jsou i prémiové, ručně tkané koberce původem z Indie. Firma dosáhla několika úžasných ocenění, jako Domácí produkt roku, Nejlepší koberec, Nejlepší globální koberec, Nejlepší moderní koberec a nejlepší dodavatel koberců za posledních 6 let. Flair Rugs zaručuje kvalitu a skvělý design.
Katalog Flair v PDF (vše možné objednat)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Orientální kusové koberce |
|---|---|
| EAN: | 5031193685823 |
| Barva: | Oranžová |
| Celková výška: | 1 mm |
| Výška vlasu v mm: | 0 mm |
| Celková váha: | 1200 g/m2 |
| Materiál: | Přírodní |
| Specifikace materiálu: | Vlna |
| Typ vlasu: | Bez vlasu - nenáročný |
| Certifikáty, udržitelnost: | Absence těžkých kovů, Neobsahuje ftaláty |
| Podklad: | Bez podkladu |
| Styl: | Retro, Boho, Ethno, Moderní |
| Využití: | Vnitřní |
| Speciální vlastnosti: | Kompatibilní s robotickým vysavačem, Antistatický |
| Určení dle místnosti: | Obývací pokoj, Ložnice, Chodba / Předsíň |
| Země původu: | Indie |
| Lemování, obšití: | Po celém obvodu |
| Třásně: | Ručně pletené na kratších stranách |
| Způsob výroby: | Ručně tkaný (hand-loomed), Ručně tkaný (hand-woven) |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ produktu: | Běhoun |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




