SENTA - postel 90x200 / 80x200cm Dekor: olše, Šířka pro matraci: 80cm, Varianta: Síla bočnice 18mm
Kód: 23412-4 23412-2 23412-3 23412- 23412-6 23412-9 23412-8 23412-12 23412-10 23412-1 23412-5 23412-11 23412-7 23412-13 23412-14 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Jedinečné provedení čela a naprostá výjimečnost - to jsou jen nepatrné výhody designu dvoulůžka SENTA.Dvoulůžko SENTA bezesporu zapadá do vkusu milovníků moderny i rustikálního stylu bydlení. Čelo a nohy dvoulůžka jsou vyrobeny v síle lamina 25mm, bočnice 18 či 25mm. Výběr z několika akčních dekorů. Kvalitní kování a spojovací materiál je bez použití plastových součástek, vyjma ochranných krytek. Zvýšená lehací plocha 50 až 65 cm (včetně matrace o výšce 16 cm). Možnost volby roštu a matrace. Výškově nastavitelné kování do 8 poloh, lze tak rošt umístit do výšky od 32 do 43 cm dle typu matrace. Efektní a praktické ABS hrany. Značkové kování Hettich. Od šířky 120 cm je k dvojlůžku kovová středová stabilizační noha.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele |
|---|---|
| Hloubka: | 207 |
| Výška: | 90 |
| Šířka pro matraci: | 80cm |
| Varianta: | Síla bočnice 18mm |
| Materiál: | Laminovaná dřevotřísková deska |
| Poznámka: | Výškové nastavení pro rošt |
| Šířky:: | 86-96cm (dle zvolené varianty) |
| Rošty: | Není součástí (najdete v sekci rošty) - přípraveno pro laťový i lamelový rošt |
| Matrace: | Není součástí (najdete v sekci matrace) |
| Produktová řada: | SENTA |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




