Sedací souprava Arleta pravá - Calea 17
Kód: FAL0138010101Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní sedací souprava Arleta v atraktivním designu nabízí vše pro vaše pohodlí. Disponuje praktickým rozkládacím mechanismem, díky kterému snadno vytvoříte lůžko vhodné pro příležitostné spaní. Součástí je také prostorný úložný prostor umístěný pod otomanem, který je snadno přístupný. Sedačka vyniká vysokým komfortem sezení a díky očalouněným zádům i rozkládací části je vhodná i k umístění do prostoru. Elegantní kovové nožky v černé barvě podtrhují její moderní vzhled. Polohovatelné opěrky hlavy pak ještě zvyšují celkový komfort. Dodáváno v demontovaném stavu. Polštářky a dekorace nejsou součástí balení.
Rozměry: 284 × 200 cm
Výška: 74–97 cm
Výška sedu: 42 cm
Plocha pro spaní: 210 × 140 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 180 kg |
| Hmotnost: | 180 kg |
| Úložný prostor: | ano |
| Výška: | 97 |
| Šířka: | 284 cm |
| Hloubka: | 200 |
| Rozkládací: | ano |
| Plocha po rozložení: | 210×140 cm |
| Základní barva: | Calea 17 |
| Výška sedu: | 42 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




