Sedací souprava Bodie pravá - Poso 110
Kód: FAL0119014765Související produkty
Detailní popis produktu
Sedací souprava Bodie se stane příjemným centrem odpočinku, nebo setkání s rodinou a přáteli. Je velmi pohodlná, praktická a nabízí dostatek místa k sezení. Praktickou stránkou sedací soupravy je možnost rozložení k příležitostnému přespání a také nepostradatelný úložný prostor. Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáků, kterou tvoří kombinace vlnitých pružin s kvalitní PUR pěnou. Při odpočinku, nebo sledování televize Vám zvýší pohodlí polohovací opěrky. Sedací souprava je potažena kvalitní látkou Poso. Sedací soupravu nabízíme v levém i pravém provedení. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Fotografie sedací soupravy v rozkladu jsou pouze ilustrační. Správný barevný odstín je zobrazen na úvodní fotografii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 150 kg |
| Hmotnost: | 150 kg |
| Úložný prostor: | ano |
| Výška: | 100 |
| Šířka: | 255 |
| Hloubka: | 170 |
| Rozkládací: | 130x200 cm |
| Základní barva: | Poso 110 |
| Výška sedu: | 45 |
| Hloubka sedu: | 60 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




