Sedací souprava Hakim L - Crown 06
Kód: FAL0119016128Související produkty
Detailní popis produktu
Pohodlná sedací souprava patří k nejdůležitějšímu vybavení každého obývacího pokoje. Sedací souprava Hakim je ideálním spojením pohodlí, praktičnosti a také moderního designu. Tato sedací souprava přímo vybízí k relaxaci např. u sledování televize. Výplň sedáků tvoří kombinace pružin faliste s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozkladem vznikne lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Samozřejmostí je i úložný prostor, který můžete využít třeba na lůžkoviny. Sedací soupravu nabízíme v kvalitní potahové látce, a to v několika barevných provedeních, které také naleznete v naší nabídce. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně sedací soupravy. Fotografie sedací soupravy v rozkladu je pouze ilustrační. Správný barevný odstín je zobrazen na úvodní fotografii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 100 kg |
| Hmotnost: | 100 kg |
| Úložný prostor: | ano |
| Výška: | 85 |
| Šířka: | 240 cm |
| Hloubka: | 140 |
| Rozkládací: | ano |
| Plocha po rozložení: | 130x195 cm |
| Základní barva: | Crown 06 |
| Výška sedu: | 43 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




