Sedací souprava + křeslo Sandra levá - Salvador 03
Kód: FAL0101042806Související produkty
Detailní popis produktu
Velmi praktický set rohové sedací soupravy a křesla Sandra je vhodný do menších prostor. Pohodlné sezení zaručují pružiny bonel s PUR pěnou. Jednoduchým rozkladem sedací soupravy vznikne lůžko 190x125 cm vhodné k příležitostnému spaní. Sedací souprava má praktický úložný prostor na lůžkoviny. Celkový rozměr sedací soupravy je 240x185 cm.
Rozměry:
- výška celková 92 cm
- výška sedu 44 cm
- hloubka sedu 54 cm
- plocha po rozložení 190x125 cm
Křeslo:
- šířka 85 cm
- hloubka 90 cm
- výška 90 cm
- výška sedáku 44 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 180 kg |
| Hmotnost: | 180 kg |
| Úložný prostor: | ano |
| Výška: | 92 |
| Rozkládací: | ano |
| Plocha po rozložení: | 190x125 cm |
| Základní barva: | Salvador 03 |
| Výška sedu: | 44 |
| Hloubka sedu: | 54 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




