Sedací souprava Sone III levá - Deli 31
Kód: FAL0110055001Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní rohová sedací souprava Deli v levém provedení je vyrobena z kombinace dvou typů pružin a kvalitní PUR pěny, které zajišťují vysoký komfort sezení. Potah tvoří příjemná látka Deli. Sedačka je rozkládací a disponuje praktickým úložným prostorem umístěným pod sedákem. Součástí jsou volně ložené polštáře. Dodává se v demontovaném stavu.
Rozměry - 252 × 197 cm
Výška: 87 cm
Výška sedu: 44 cm
Hloubka sedu: 60 cm
Plocha na spaní: 130 × 213 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 130 kg |
| Hmotnost: | 130 kg |
| Úložný prostor: | ano |
| Výška: | 87 |
| Šířka: | 252 cm |
| Hloubka: | 197 cm |
| Rozkládací: | ano |
| Plocha po rozložení: | 130x213 cm |
| Základní barva: | Deli 31 |
| Výška sedu: | 44 |
| Hloubka sedu: | 60 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




