Sedací souprava Tony Max levá - Monolith 09
Kód: FAL0125011505Související produkty
Detailní popis produktu
Sedací souprava Tony Max se stane příjemným centrem odpočinku, nebo setkání s rodinou a přáteli. Je velmi pohodlná, praktická a nabízí dostatek místa k sezení. Praktickou stránku sedací soupravy zajišťuje možnost rozložení k příležitostnému přespání a také nepostradatelný úložný prostor. Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáků, kterou tvoří kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou. Při odpočinku, nebo sledování televize Vám zvýší pohodlí polohovací opěrky. Sedací souprava je potažena kvalitní čalounickou látkou Monolith, která je příjemná na dotek, odolná, voděodpudivá a pokrytá speciální hydrofobní vrstvou.
Sedací soupravu nabízíme v levém i pravém provedení. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry: 350 x 202 x 105 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 180 kg |
| Hmotnost: | 180 kg |
| Úložný prostor: | ano |
| Výška: | 71-90 cm |
| Šířka: | 350 cm |
| Rozkládací: | ano |
| Plocha po rozložení: | 205x128 cm |
| Základní barva: | Monolith 09 |
| Výška sedu: | 43 |
| Hloubka sedu: | 58 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




