Sedací souprava Zero UNI - Kongo 730
Kód: FAL0113011001Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní rohová sedací souprava Zero je v univerzálním provedení, které lze podle potřeby sestavit jako pravé nebo levé. Je vyrobena z kombinace dvou typů pružin a kvalitní PUR pěny, které zajišťují vysoký komfort sezení. Potah tvoří příjemná látka Kongo. Sedačka je rozkládací a disponuje praktickým úložným prostorem.
Rozměry - 244 × 130 cm
Výška: 82 cm
Výška sedu: 43 cm
Hloubka sedu: 54 cm
Plocha na spaní: 122 × 206 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 130 kg |
| Hmotnost: | 130 kg |
| Úložný prostor: | ano |
| Výška: | 82 |
| Šířka: | 244 cm |
| Hloubka: | 130 cm |
| Rozkládací: | ano |
| Plocha po rozložení: | 122x206 cm |
| Základní barva: | Kongo 730 |
| Výška sedu: | 43 |
| Hloubka sedu: | 54 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




