Sedací souprava Jana - Velo 630
Kód: FAL0113010132Detailní popis produktu
Elegantní sedací souprava Jana s rozkládacím trojsedem a dvěma křesly. Sedací souprava má úložný prostor a jednoduchým rozkladem vznikne lůžko na občasné přespání pro dvě osoby. Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell a faliste s kvalitní PUR pěnou. Sedací souprava je očalouněná kvalitní látkou Velo. Čalounění v kombinaci se dřevem působí velice stylově. Bočnice jsou vyrobené z bukového masivu, moření je možné v různých barevních odstínech. Sedací soupravu lze objednat i v jiných barevných provedeních.
Rozměry:
Trojsed
Délka 207 cm
Hloubka 95 cm
Výška sedu 43 cm
Hloubka sedu 54 cm
Celková výška 90 cm
Plocha po rozložení 185x115 cm
Křeslo
Šíře 75 cm
Hloubka 80 cm
Výška 87 cm
Výška sedu 43 cm
Hloubka sedu 50 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací souprava 3+1+1 |
|---|---|
| Hmotnost: | 120 kg |
| Hmotnost: | 120 kg |
| Úložný prostor: | ano |
| Výška: | 90 |
| Šířka: | 207 cm |
| Hloubka: | 95 |
| Rozkládací: | ano |
| Plocha po rozložení: | 185x115 cm |
| Základní barva: | Velo 630 |
| Výška sedu: | 43 |
| Hloubka sedu: | 54 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




