Sedací souprava Apolena Max levá - Elegance 20
Kód: FAL0125011304Související produkty
Detailní popis produktu
Sedací souprava Apolena ve verzi Max nabízí nadstandardní prostor k sezení, vysoký komfort a praktické využití.
Díky rozkládací funkci ji snadno proměníte na lůžko pro příležitostné přespání, k dispozici je také praktický úložný prostor. Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáků tvořená kombinací pružin a kvalitní PUR pěny, zatímco polohovatelné opěrky zvyšují komfort při relaxaci. Potah tvoří kvalitní látka Elegance, která je příjemná na dotek, odolná a vhodná pro každodenní používání.
Sedací souprava je dostupná v levém i pravém provedení. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou součástí ceny.
Rozměry: 326 x 220 x 177 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy do U |
|---|---|
| Hmotnost: | 180 kg |
| Hmotnost: | 180 kg |
| Úložný prostor: | ano |
| Výška: | 82/96 cm |
| Šířka: | 326 cm |
| Rozkládací: | ano |
| Základní barva: | Elegance 20 |
| Výška sedu: | 45 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




