Houpací křeslo, vícebarevná, látka, AK-374 PW2
Kód: ARAK-374 PW2Související produkty
Detailní popis produktu
Dopřejte si nezapomenutelný relax v houpacím křesle od značky Autronic, které přináší moderní šarm. Vyniká středně hrubou látkou ve vícebarevném provedení, která okamžitě zaujme svým sofistikovaným vzhledem. Masivní nohy v hnědé barvě zajišťují stabilitu a stylový kontrast. Pohupovací konstrukce vám umožní pohodlně se kolébat při čtení knihy nebo odpočinku po náročném dni. Tento elegantní kus nábytku ideálně doplní jakýkoli interiér a poskytne vám prvotřídní pohodlí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Houpací křesla |
|---|---|
| EAN: | 8591957611361 |
| Skupina zboží: | Houpací křeslo |
| Barva: | Vícebarevná |
| Šířka: | 68 cm |
| Hloubka: | 80 cm |
| Výška: | 89 cm |
| Šířka sedu: | 47 cm |
| Hloubka sedu (cm): | 44 cm |
| Výška sedu (cm): | 46 cm |
| Hmotnost - netto (kg): | 9.9 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 11.8 kg |
| Výška područek (cm): | 57 |
| Materiál: | Látka |
| Materiál konstrukce: | Kov |
| Materiál nohou: | Masiv |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Typ podnože: | Pohup |
| Rozklad: | ne |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Hnědá |
| Styl: | Moderní |
| Martindale (ot.): | 36000 |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Karton1: | 71x32,5x70,5 |
| Highlight 1: | Ušák |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




