Křeslo houpací, potah světle modrá látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník
Kód: ARAK-371 BR2 ARAK-371 PINK2 ARAK-371 GRN2 ARAK-371 BLUE2 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Houpací křeslo v modrém provedení je potažené prémiovou látkou, která nabízí příjemný a měkký povrch pro pohodlné posezení. Opěradlo i sedák jsou tvarované s decentním prošíváním a knoflíkovými detaily, které podtrhují jeho designový charakter. Pevné nohy jsou vyrobeny z černě lakovaného kovu a doplněny o houpací lišty z masivního kaučukovníku, což zajišťuje stabilitu a plynulý pohyb. Křeslo je vybaveno integrovanými područky pro větší komfort během odpočinku. Je vhodné do moderních i klasických interiérů, kde vynikne jako stylový a funkční prvek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Houpací křesla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Skupina zboží: | Houpací křeslo |
| Barva: | Modrá |
| Šířka: | 67 cm |
| Hloubka: | 85 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Šířka sedu: | 43 cm |
| Hloubka sedu (cm): | 46 cm |
| Výška sedu (cm): | 46 cm |
| Hmotnost - netto (kg): | 12 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 12.5 kg |
| Výška područek (cm): | 58 |
| Šířka područek (cm): | 5 cm |
| Materiál: | Látka |
| Materiál nohou: | Masiv |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Typ podnože: | Pohup |
| Rozklad: | ne |
| Područky: | Ano |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Přírodní |
| Styl: | Skandinávský |
| Martindale (ot.): | 36000 |
| Otočná: | Ne |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Karton1: | 70,5x33x70,5 |
| Highlight 1: | Houpací |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




