Postel Miona 180 - Manila 26
Kód: FAL0325010105Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní čalouněný boxspring Manila představuje elegantní dvoulůžko s integrovanou kvalitní pružinovou matrací a horním toperem pro vyšší komfrot spánku.
Postel je vybavena praktickým úložným prostorem, který je přístupný z boční strany. Čelo postele je decentně prošité a snadno se hodí do různých stylů ložnic.
Postel je dodávána v demontovaném stavu a dekorace nejsou součástí. Tento model je dostupný také v dalších barevných variantách.
ložná plocha: 180 x 200 cm
celková šířka: 182cm
celková výška: 115cm
hloubka: 209 cm
výška lehací plochy od země: 50 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele manželské |
|---|---|
| Hmotnost: | 140 kg |
| Hmotnost: | 140 kg |
| Úložný prostor: | ano |
| Výška: | 115 |
| Šířka: | 182 cm |
| Hloubka: | 209 cm |
| Základní barva: | Manila 26 |
| Matrace je v ceně: | ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




