Sedací souprava Lica pravá - Legacy 06
Kód: FAL0110055101Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní rohová sedací souprava Lica v pravém provedení je vyrobena z kombinace dvou typů pružin a kvalitní PUR pěny, které zajišťují vysoký komfort sezení. Potah tvoří příjemná látka Legacy. Sedačka je rozkládací a disponuje praktickým úložným prostorem umístěným pod sedákem. Součástí jsou volně ložené polštáře. Dodává se v demontovaném stavu.
Rozměry - 233 × 180 cm
Výška: 85 cm
Výška sedu: 43 cm
Hloubka sedu: 55 cm
Plocha na spaní: 122 × 216 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 130 kg |
| Hmotnost: | 130 kg |
| Úložný prostor: | ano |
| Výška: | 85 |
| Šířka: | 233 cm |
| Hloubka: | 180 |
| Rozkládací: | ano |
| Plocha po rozložení: | 122x216 cm |
| Základní barva: | Legacy 06 |
| Výška sedu: | 43 |
| Hloubka sedu: | 55 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




